Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Adalı Soğutma ismiyle bizler, soğutma sistemleri konusunda müşterilerimize hizmette sınır tanımamaktayız. Firmamız Marmaris menşeili olarak 1997’de kuruldu. O tarihten beri de soğutma sistemleri konusunda müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Marmaris Adalı Soğutma olarak arama motorlarında arattığınız firmamız, güzide Marmaris’in önde gelen soğutma sistemleri şirketlerinden biridir.

25 yıllık tecrübemiz ve profesyonel kadromuz ile birçok kategoride hizmetler vermekteyiz. Tek bir odak noktamız katiyen bulunmamaktadır. Uzman çalışanlarımızın her birinin hakim olduğu bir konu ve o konu etrafında topladığı bir kitle vardır. Bu sayede Adalı Soğutma olarak elimizi birçok firmaya ve sektöre uzatabilmekteyiz.

Ulaştığımız alanlar ve verdiğimiz hizmetler elbette bir hayli fazla. Fakat hepsinin tek ortak noktası soğutma sistemleri. Bizler, soğuk oda depolarına bir klima teknolojisi hizmeti sunarken yat ve gemi dolaplarında da aynı klima teknolojisi ve bilgimizi sunmaktayız. Bu bilgilerimizi uyguladığımız alanlar ve pozisyonlar çeşitlidir.

Adalı Soğutma olarak bizlere her daim ulaşabilirsiniz. İletişim adreslerimiz her zaman aktiftir. İstediğiniz an bizlere ulaşabilir ve soğutma sistemleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. E-posta adresimiz, telefon adresimiz, faks adresimiz ve sosyal medya adresimiz mevcut sitemizde mevcuttur. Aklınıza takılan en ufak bir soru olursa bizleri rahatsız etmekten çekinmeyin. Bizler, sizlerin sorununa en kısa sürede çözüm bulmak ile yükümlüyüz.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz tamamen kendi bedenimizdendir. Uyguladığımız metotlar kesinlikle benzersizdir. Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük fark, her duruma uygun bir yol bulabilmemizdir. Bazen aksilikler çıkabilir, maddi durumda yetersiz kalabilirsiniz, seçtiğiniz ürün için uygun bir ortam sahibi olamayabilirsiniz. Adalı Soğutma farkımız sayesinde sizin gözünüzde bir çığ gibi büyüyen sorunlar bizlerce saniyesinde halledilebilir.

İş arkadaşlarımızın hepsi alanında uzman insanlardan oluşmaktadır. Onların iş yapma kalitesi vermiş olduğumuz özveriden anlaşılabilmektedir. Mutlu müşteriyi elde etmenin yolu kesinlikle mutlu çalışanlardan geçmektedir. Adalı Soğutma firmamız işçiye ve emekçiye sonsuz saygısıyla devamlı çalışanların arkasındadır. Bizi bu kadar büyük ve bilinen bir firma yapan kesinlikle memnun çalışanlarımızdır. Onların değerinin farkındayız ve onların emeğini asla es geçmiyoruz. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak Adalı Soğutma olarak birinci önceliğimizdir.

Hakkımızda

Adres

Armutalan, 257. Sk. 1/A, 48700 Marmaris/Muğla

Telefon: 0537 286 93 26 0536 350 76 40
Email: info@adalisogutma.com

Blog


Çalışma Saatlerimiz

Destek ekibimiz size günde 7 gün 24 saat yardımcı olabilir.

  1. Pazartesi-Cuma: 09:00 - 17-00
  2. Cumartesi: 09:00 - 17-00
  3. Pazar: Kapalı
  4. İletişim: Açık 24/7