carer banner

Açıklama

Endüstriyel ve Split Tip Soğutma Grupları

Ortamda istenilen veya beklenilen sıcaklığı ayarlayabilmek için belli soğutma sistemleri kullanılmaktadır. Bu sistemler belli kriterler doğrultusunda hayata geçmektedir. Endüstriyel ve Split Tip Soğutma Grupları bu kriterleri karşılayan sistemlerden biridir. Bu ürünler çok kolay ve pratik bir şekilde istenilen sıcaklığı ayarlar. Bu işlem bir uzaktan kumanda yardımı ile veya cihaz üzerinden yapılabilir.

Bu cihazlar, her türlü ortama karşı dayanıklıdır. Kastetmek istediğimiz şey bulunduğu yerin sıcaklığına sergilemiş olduğu performanstır. Çok sıcak veya çok soğuk ortamlarda kalitesinden ödün vermeyerek çalışırlar. Aynı zamanda bu düzeyde daimi olarak uzun süreler boyunca dayanır. Fakat önlem olarak cihaz montajı bittikten sonra bir aparat veya eklenti dış yüzeyine yerleştirilebilir. Önlem açısından iyi bir hamle olacaktır.

Endüstriyel Soğutma Grubu
Endüstriyel ve Split Tip Soğutma Grupları başlığı adı altındaki bu ürün, yüksek kapasiteli soğutma cihazı olarak geçmektedir. 2670- 86000 Watt aralığında iki ayrı muhafaza sahibi olarak üretimi sağlanmaktadır. Bu ürünlerde genelde yarı hermetik kompresör kullanılır. Cihazın çalışma standardına göre en iyi yerleştirilen ve tercih edilen kompresör budur. Cihaz kapasitesine göre de iç ünite değişebilir.

Kimi cihazların iç ünitesi bir hayli geniş konumlandırılışmış bulunmaktadır. Bu ürünler genel manada soğuk hava depolarında veya üretim tesislerinde kullanılır. Çok yüksek düzeyde bir soğutucu olduğundan küçük işletmelerde tercih edilmez. Bu yüzden de Endüstriyel ve Split Tip Soğutma Grupları olarak iki ayrı ürün üretilmektedir.

Split Soğutma Grubu
Bu ürünler iki ayrı başlık veya kategoride üretilmektedir. Dış ünite sağlam bir yapıdadır. İçinde bulunan fanların sesi çok az gelmektedir. Duvara veya çeşitli metal panellere yerleştirilebilir. Bu sayede arıza veya hasar tespiti çok kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Daha dar ve havadar ortamlarda bu tip soğutma grupları kullanılır. Bu sistem, yüksek enerji kayıplarını en aza indirir. Enerji tasarrufu tabii ki ürünün kalitesine ve markasına göre değişkenlik gösterir. Bizler Adalı Soğutma olarak Endüstriyel ve Split Tip Soğutma Grupları konusunda enerji tasarrufunu en yüksek seviyede tutup müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

Hakkımızda

Adres

Armutalan, 257. Sk. 1/A, 48700 Marmaris/Muğla

Telefon: 0537 286 93 26 0536 350 76 40
Email: info@adalisogutma.com

Blog


Çalışma Saatlerimiz

Destek ekibimiz size günde 7 gün 24 saat yardımcı olabilir.

  1. Pazartesi-Cuma: 09:00 - 17-00
  2. Cumartesi: 09:00 - 17-00
  3. Pazar: Kapalı
  4. İletişim: Açık 24/7