carer banner

Açıklama

Soğuk Oda Kapıları (Çarpma Tip/ Sürgülü Tip)

Soğuk oda veya depolarının en önemli etkenlerinden birisi de Soğuk Oda Kapıları olmak üzeredir. Soğuk depo kapıları, deponuzun ideal sıcaklığını korumasında en büyük yardımcıdır. Bir soğuk odanın kapısı ne kadar kalitesi ise içinde bulundurduğu ürünlerin kalitesi de o derece üst seviyede olur. Bu kapılar, depo içindeki ürünlerin muhafazasını en çok etkileyen hususlardan biridir.

Kalitesiz veya işlevsiz bir soğuk oda kapısı kullanımı, depo içindeki işlevin yitirilmesine ve zarar etmenize sebebiyet vermektedir. Bu kapılar fiyatına ve özelliğine göre birkaç alt başlıkta değerlendirilir. Adalı Soğutma olarak soğuk oda depoları ve kapıları hakkındaki her türlü bilgiyi sizlerle buluşturuyoruz.

Çarpma Tip Soğuk Oda Kapısı
Çarpma tip kapı, standart Soğuk Oda Kapıları içindedir. Soğuk oda depoları için kullanılan bu kapılar, en çok tercih edilen modellerden biridir. Genelde fiyatı daha makuldür. Bu tip kapıların kasası; alüminyum veya PVC olmak üzere tasarlanabilir. Kaplama opsiyonları ise çeşitlidir. Poliester, PVC, krom veya sac kaplama kapı üstüne yapılabilir.

Bu soğuk oda kapısının ölçüleri de standarttır. 40 ile 200 minimetre kalınlıkta olan panel veya duvarlara uygun montajlanabilir. Kapının kanat kalınlığı ise 8 ile 15 cm arasıdır. Geçiş ölçü aralığı da pek tabii geniştir. Ortalama 70x180 ve 120x220 cm’lik bir geçiş ölçüsüne sahiptir. Bu kapılar çok farklı kilit seçenekleri ile beraber gelebilir.

Sürgülü Tip Soğuk Oda Kapısı
Soğuk Oda Kapıları içinde bir diğer en çok tercih edilen kapı modelidir. Bu kapı modelinin maliyeti çarpma tip kapına göre az bir farkla daha fazladır. Bu kapının kullanıldığı depolar, genellikle geniş ve büyüktür. Depo içine giren ürünlerin boyutu çok fazla olduğu için bu kapılar tercih edilir. Geniş giriş aralığı bu kapıların tercih edilmesindeki en büyük etkendir.

Kanat kalınlığı ve panele montaj ölçüsü, çarpma tip kapı ile birebir aynıdır. Fark geniş ölçüde ortaya çıkar. 250x400 cm’lik bir genişliğe ev sahipliği yapar. Adı itibari ile yana doğru sürgülü bir şekilde açılır. Krom, Poliester ve PVC gibi opsiyonları mevcuttur. Soğuk Oda Kapıları içinde Adalı Soğutma olarak en başarılı ürünlerimizden biridir.

Hakkımızda

Adres

Armutalan, 257. Sk. 1/A, 48700 Marmaris/Muğla

Telefon: 0537 286 93 26 0536 350 76 40
Email: info@adalisogutma.com

Blog


Çalışma Saatlerimiz

Destek ekibimiz size günde 7 gün 24 saat yardımcı olabilir.

  1. Pazartesi-Cuma: 09:00 - 17-00
  2. Cumartesi: 09:00 - 17-00
  3. Pazar: Kapalı
  4. İletişim: Açık 24/7