carer banner

Açıklama

Yat Dolapları

Yat dolapları ile yiyeceklerinizin veya içeceklerinizin tazeliğini koruyabilirsiniz. Evlerimizdeki dolaplara benzer bir çalışma prensibine sahip bu dolaplar, temelini araç dolaplarından almaktadır. Araçlarda olduğu gibi elektrik enerjisi ile çalışmaktadır. Farklı olduğu birkaç konu elbette ki vardır. O zaman gelin yat dolabı hakkında neler söyleşimiz onlara bir göz gezdirelim.

Yat Dolaplarının Özellikleri
Yat dolabı, açık veya kapalı yerlerde kullanılabilir. Yani ister teknenizin içinde isterseniz de dışında kullanıma açabilirsiniz. Bu dolaplar tek bir boyutta üretilmez. Deniz taşıtınızın büyüklüğüne göre veya bütçenize göre yat dolaplarını bulabilirsiniz. Bu dolaplar yere yatay bir konumda tasarlanır. Bu şekilde şiddetli sarsıntı veya çarpma durumda dolap zarar görmez. Tekne dolaplarının fiyatları değişkenlik gösterir. Markası ve modeli dolaplarda fiyat konusunda oynama yapacak unsurlardan biridir.

Bir tekneniz veya deniz taşıtınız var ise mutlak suretle içinde bir dolap bulunmalıdır. Yatınız ile denizde gezerken bir yandan da soğuk içeceğinizi yudumlamak istemez misiniz? İşte yat dolapları bu imkanı müşterilere sağlamaktadır. Tekne veya yat dolaplarının kendini bir adım daha öne çıkaran bir özelliği vardır. Bu da sarsıntı engelleyicidir. Normal bir dolap yat içinde dengede duramaz. Yeterli dengeyi sağladığınızı düşünseniz bile sarsıntıya engel olamayan bir dolap tekne için uygun değildir. Genellikle sarsıntıya dayanıksız tekne dolapları daha uygun bir fiyatla satışta bulunur. Eğer Adalı Soğutma harici başka bir firma ile çalışacak olursanız dikkatli ürün incelemenizi tavsiye ederiz.

Tek İşlev Dondurucu Mu?

Yat dolapları sadece dondurucu görevi görmez. Daha doğrusu tüm modelleri dondurucu görevi görmez. Standart bir yat dolabında iki bölme vardır. Birisi dondurucu, diğeri ise normal buzdolabı bölmesidir. Bu tip dolapların hacmi büyüdükçe eş orantıda fiyatları da artar. Fakat daha uygun modelde tekne dolapları da vardır.

Bu yat dolapları tek bir işlev ile beraber gelir. Yani sadece buzluk veya sadece buzdolabı görevi görmektedir. İki türlü tekne dolabının maliyeti de oldukça düşüktür. Aynı şekilde daha az hacimli bir ürün isterseniz fiyatları da düşecektir. Adalı Soğutma olarak müşterilerimize en uygun ürünü seçip ekonomik memnuniyetlerini en yüksek seviyede tutmaya çalışıyoruz

Hakkımızda

Adres

Armutalan, 257. Sk. 1/A, 48700 Marmaris/Muğla

Telefon: 0537 286 93 26 0536 350 76 40
Email: info@adalisogutma.com

Blog


Çalışma Saatlerimiz

Destek ekibimiz size günde 7 gün 24 saat yardımcı olabilir.

  1. Pazartesi-Cuma: 09:00 - 17-00
  2. Cumartesi: 09:00 - 17-00
  3. Pazar: Kapalı
  4. İletişim: Açık 24/7