carer banner

Açıklama

Sütlük Dolap Kurulumu

Sütlük Dolap Kurulumu ile marketlerde veya bakkallarda gördüğünüz içeceklerinizin veya yiyeceklerinizin tazeliğini koruyup bozulmamalarını sağlıyoruz. Sütlük dolabı diğer adıyla market dolabı, Adalı Soğutma’nın sunduğu hizmetlerden biridir. Sütlük dolaplar, belli bir derecede stabil bir şekilde çalışır. İçinde bulunan ürünlerin ortalama ideal sıcaklıkları ele alınır. İdeal derecede sütlük dolapları ürünleri muhafaza eder.

Sütlük Dolapların Avantajları
Yıllardır marketlerde gördüğümüz sütlük dolapların birçok avantajı vardır. Hijyeni koruması ve doğal bir sunum ile müşteri karşısına ürünlerin çıkması sütlük dolapların en büyük avantajıdır. Bir diğer avantajı da kullanımının pratik olmasıdır. Evlerinizdeki buzdolapları gibi açılıp kapanabilir. Sütlük Dolap Kurulumu ile enerji sarfiyatı sağlanır.

Sanılanın aksine bu ürünler çok uçuk miktarlarda elektrik enerjisi harcamaz. Büyük bir depo içine kullanacağınız enerjinin yanına bile yaklaşmaz sütlük dolaplar. Bu dolaplar elektriğin olmadığı zamanlarda bile ürünleri korur ve bozulmalarına engel olur. Dolapların özelliklerine ve modellerine göre elektrik olmadan ürünleri koruma süreleri değişkenlik gösterse de ortalaması 8 saattir.  

Market Dolapları Çeşitleri
Sütlük dolapların çeşitleri barındırdıkları ürüne göre değişebilir. Fakat peynir dolabı, et ürünleri dolabı veya yağ dolabı gibi isimler verilmez. Sırasıyla 5 veya 6 şekilde dizilmiş sütlük dolaplarının her birinin derecesi barındırdığı ürüne göre değişir. Derecelerde oynamalar yaparsanız içindeki ürünleri de değiştirebilirsiniz. İdeal sıcaklığı tutturduğunuzda her ürünü muhafaza edebilirsiniz. Fakat değinmemiz gereken bir husus vardır. İçeceklerin bulunduğu dolap da bir sütlük dolap çeşididir ama sütlük dolabı diye anılmaz. Genelde soğuk içecek dolabı diye bilinirler.

Sütlük Dolapların Özellikleri
Adalı Soğutma olarak Sütlük Dolap Kurulumu hizmetimiz ile müşterimize bu ürünün özelliklerinden teker teker bahsetmekteyiz. Ürünün parçalarına göre özellikleri çeşitlenmektedir. Dilerseniz bu parçalar üstünden özelliklerini anlatalım:

  • Sütlük dolap kapısı: en dış tarafta kalmaktadır. Müşteri kapağı açarak istediği an istediği ürüne ulaşabilir.
  • Led lamba: ürünlerin durumlarını daha iyi görmenize bu lambalar imkan verir. Kapağı açmadan da çok net bir şekilde ürünleri bu şekilde gözlemleyebilirsiniz.
  • Termostat göstergesi: Sütlük Dolap Kurulumu içinde istenirse bu özellik eklenir. Dolap dışında derece gözükür. Bu da ürünlerin seçilip yerleştirilmesinde büyük bir kolaylık sağlar.

Hakkımızda

Adres

Armutalan, 257. Sk. 1/A, 48700 Marmaris/Muğla

Telefon: 0537 286 93 26 0536 350 76 40
Email: info@adalisogutma.com

Blog


Çalışma Saatlerimiz

Destek ekibimiz size günde 7 gün 24 saat yardımcı olabilir.

  1. Pazartesi-Cuma: 09:00 - 17-00
  2. Cumartesi: 09:00 - 17-00
  3. Pazar: Kapalı
  4. İletişim: Açık 24/7